| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 8180 |
| Breedte | 2412 |
| Hoogte | 532 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte | 851 leeg |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 2e as hef RVS kisten aan linkerzijde Hardhouten vloer met rongrijen diverse zware sjorogen en ronggaten Schuiftriangel Schuifrongen achterkalf. Breedteborden |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 24-09-2021 |
| Chassisnummer | XNTAXD33000080223 |
| APK | 26-09-2025 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 591 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 6,210 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 30,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 23,790 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 29 2025 |