| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 8626 |
| Breedte | 2426 |
| Hoogte | 2625 |
| Doorgang | 2600 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | 2500 |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Laatste service gehad januari 2025 bij 4517 uur Mitsubishi koelmotor met nachtstroom |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 10-07-2014 |
| Chassisnummer | YV2X9J0C7EB698130 |
| APK | 23-07-2025 |
| Motorvermogen | 250 kW / 340 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | ishift |
| Wielbasis (mm) | 657 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 12,785 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 28,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 15,215 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Zuid-Holland |
| Leverdatum | Wk 27 2025 |