| Carrosseriebouwer | Veldhuizen |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Veldhuizen Trailer Chassis nr: XL9AES01106070007 Bouwjaar 2000 7000 kg laad vermogen kenteken OG-32-JV banden percentage 90% |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 10-05-2010 |
| Chassisnummer | ZCFC40D100D422966 |
| APK | 12-06-2024 |
| Motorvermogen | 130 kW / 177 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 4 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Wielbasis (mm) | 300 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,010 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 3,500 kg |
| Vooras (kg) | 1 kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 7,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Vering | Standaard |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 27 2025 |