| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 7001 |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte | 970 |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | 2024-09-03 00:00:00.000 |
| Constructie beschrijving | Fassi F545 RA 2.26 XE Dynamic van 2016 6 hydraulisch en 1x handdeel (Check video) Afstandbediening Laadbak voorzien van rvs kisten, twistlocks, spanners, ronggaten Super laag opgebouwd |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 14-07-2016 |
| Chassisnummer | WMA90SZZ7GM700866 |
| APK | 19-07-2026 |
| Motorvermogen | 353 kW / 481 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 725 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 19,960 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 37,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 17,040 kg |
| Trekhaak | Ja |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | LX |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 27 2025 |