| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 9365+4020 |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte | 868 |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Meeloopas maar blokkerhendel ontbreekt, dus voor nu star. Uitschuifbaar maar is al heel lang niet gebruikt. Ver- en ontgrendeling werkt prima maar zal zn eerste keer wat kracht nodig hebben om uit te schuiven. Conditie schuifbalk niet kunnen controleren. 6,t meter uitschuifbaar. |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 15-09-1998 |
| Chassisnummer | XL9L1NS2306098343 |
| APK | 07-11-2025 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 75 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 9,380 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 45,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 35,620 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 15 2025 |