| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | HTS 2525 kabelsysteem van 2011 25 ton Schaarbumper (werking niet getest) |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 10-02-2012 |
| Chassisnummer | XLER8X20005283414 |
| APK | 11-02-2024 |
| Motorvermogen | 324 kW / 441 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | 12 bak hand |
| Wielbasis (mm) | 606 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 11,750 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 36,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 24,250 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 8X2 Dubbel lucht sleepas |
| Vering | Blad/Luchtvering |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Groningen |
| Leverdatum | Wk 9 2024 |