| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Geessink (2010) GPM III V 22 H 25 GEL2510 Recent onderhoud gehad zie technische staat |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 28-06-2010 |
| Chassisnummer | XLEP6X20005238884 |
| APK | 21-10-2023 |
| Motorvermogen | 206 kW / 281 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Wielbasis (mm) | 5450 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 15,625 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 26,500 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 10,875 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 6x2 stuurbaar |
| Vering | Blad/Luchtvering |
| Cabinevariant | Dag |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 6 2023 |