| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Moffet meeneemheftruck. Telesoop vorken. Sideshift. 10-2021 nog gekeurd en in 2021 nog 13.000,- aan onderhoud in gegaan. 2026 uur |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 01-08-2007 |
| Chassisnummer | 113682 |
| APK | 01-08-2021 |
| Motorvermogen | 19 kW / 26 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 3 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Wielbasis (mm) | 0 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 1,910 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 3,910 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 2 weg |
| Vering | Standaard |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 49 2022 |