| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 9 persoons met variabele vloeropstelling Heeft BPM vrijstelling genoten. Biedingen zijn Exclusief btw. Geen 2e van te vinden en zeer schaars |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 29-06-2015 |
| Chassisnummer | WDF44770513067119 |
| APK | 28-11-2022 |
| Motorvermogen | 65 kW / 89 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | 6 bak hand |
| Wielbasis (mm) | 343 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,040 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 3,050 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Vering | Standaard |
| Cabinevariant | 9 persoons |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 20 2022 |