| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Gunning onder voorbehoud van acceptatie leasemaatschappij. Voertuig staat in België vlakbij Mechelen. Starthulp en eventueel dieselolie meenemen. |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 24-09-2017 |
| Chassisnummer | XLRTEH4300G166678 |
| APK | 06-09-2022 |
| Motorvermogen | 355 kW / 484 PK |
| Brandstof | - |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Wielbasis (mm) | 3800 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,477 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 20,500 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Vering | Blad/Luchtvering |
| Cabinevariant | Spacecab |
| Locatie | België |
| Leverdatum | Wk 13 2022 |