| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 9439 |
| Breedte | 2503 |
| Hoogte | 2158 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | Dhollandia DHLM 35 2000 kg |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Lekkere lange laadbak van dik 9 meter! |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 26-10-2009 |
| Chassisnummer | XLRAE65GL0E865409 |
| APK | 16-12-2022 |
| Motorvermogen | 182 kW / 248 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Wielbasis (mm) | 6600 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 9,350 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 19,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 9,650 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Vering | Blad/Luchtvering |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Friesland |
| Leverdatum | Wk 6 2022 |