| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Total loss Caddy. CNG uitvoering met slechts 11.385 km. Radiateur tegen blok aan. Rechter chassisbalk naar binnen. Volledige linker front en zijfront. Airbags beide geploft MARGE AUTO |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 20-10-2020 |
| Chassisnummer | WV1ZZZ2KZLX1306072 |
| APK | 20-10-2023 |
| Motorvermogen | 81 kW / 110 PK |
| Brandstof | - |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | 6 bak hand |
| Wielbasis (mm) | 2680 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 1,492 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 2,245 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 753 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Vering | Standaard |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 50 2021 |