| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 4522 |
| Breedte | 2192 |
| Hoogte | 373 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte | 807 |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Mooie uitgebreide laadbak met RVS kisten links en rechts. Palenrek, aluminium borden en trekhaak. Voorzien van werklampen en flitsers |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 08-05-2015 |
| Chassisnummer | WDB9061551N626531 |
| APK | 08-05-2022 |
| Motorvermogen | 140 kW / 191 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Wielbasis (mm) | 433 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 3,000 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 3,500 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 500 kg |
| Trekhaak | Ja |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Vering | Standaard |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Utrecht |
| Leverdatum | Wk 27 2021 |