| Carrosseriebouwer | 2008 |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | HMF 2000 K2 T5 Hyvalift 26555 1-8-2017 laatste keuring. Hoogsta rotator Dinplaat Nieuwe bussen op tussen link en knikcilinder in 2017 gekregen |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 12-02-2009 |
| Chassisnummer | WMA92SZZ99L055687 |
| APK | 05-08-2020 |
| Motorvermogen | 324 kW / 441 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 4 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 6400 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 16,040 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 36,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 19,960 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 8x4 stuurbaar |
| Vering | Blad/Luchtvering |
| Cabinevariant | Dag |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 29 2020 |