| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Luxe 9 persoons uitvoering. Rest-BPM bij verkoop. € 14.220,- Voertuig wordt geveild INCLUSIEF REST-BPM EN EXCLUSIEF BTW |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 24-05-2017 |
| Chassisnummer | WDB90673318412554 |
| APK | 24-05-2021 |
| Motorvermogen | 120 kW / 163 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Wielbasis (mm) | 3670 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,524 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 3,500 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Vering | Standaard |
| Cabinevariant | 9 persoons bus |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 17 2020 |