| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Nagenoeg smetteloze ML280 CDi met nagenoeg alle opties Auto staat in glascoating 3.0 liter 7 versnelling automaat 7-7-2025 nieuwe APK en servicebeurt BTW auto |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 14-11-2007 |
| Chassisnummer | WDC1641201A322219 |
| APK | 20-07-2026 |
| Motorvermogen | 140 kW / 191 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 4 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 292 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,237 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 2,830 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 593 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 6,330 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 28 2025 |