| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13348 |
| Breedte | 2447 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2575 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | 2500 |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Vector 1850 et datacold Laadklep werkend |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 23-03-2009 |
| Chassisnummer | WKESD000000412685 |
| APK | 15-10-2025 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 886 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 9,100 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 41,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 31,900 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 27 2025 |