| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 7567 |
| Breedte | 2434 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2527 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | 2000 |
| Laadklep | dhollandia |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Mooie nette bakwagen met Jos Mulder opbouw |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 01-12-2021 |
| Chassisnummer | WJMA62AN40C461545 |
| APK | 01-12-2025 |
| Motorvermogen | 243 kW / 331 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 510 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 10,031 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 19,500 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 9,469 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Utrecht |
| Leverdatum | Wk 27 2025 |