| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13149 |
| Breedte | 2437 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2419 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Laadklep niet bruikbaar Joloda vloer eerst schoonmaken maar zal het nog wel doen Aluminium plankenbak met kabelgestuude as |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 07-05-2009 |
| Chassisnummer | XLT00000000W023174 |
| APK | 10-09-2025 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 899 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,680 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 30,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 21,320 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Utrecht |
| Leverdatum | Wk 27 2025 |