| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 5170 |
| Breedte | 2255 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2225 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Schuifzeil en schuifdak Terkhaak 12 Volt ORIGINELE LAGE KM-STAND |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 17-02-2016 |
| Chassisnummer | XLRAEL1700L4497731 |
| APK | 26-03-2026 |
| Motorvermogen | 164 kW / 223 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | 6 hand |
| Wielbasis (mm) | 390 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 5,617 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 10,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 4,383 kg |
| Trekhaak | Ja |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 23 2025 |