| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Zeer nette trekker met interessante km-stand |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 16-08-2018 |
| Chassisnummer | WMA24XZZXJP111920 |
| APK | 20-08-2025 |
| Motorvermogen | 338 kW / 460 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 395 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,752 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 27,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 44,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | XLX |
| Locatie | Zuid-Holland |
| Leverdatum | Wk 22 2025 |