| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 7832 |
| Breedte | 2438 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2603 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | 2000 kg |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Laadbak is van 2007 FrigoBlock voorwagen is van 2012 Aanhanger WZ-XD-93 BPW trommel Aanhanger eerste registratie 22-2-2008. Apk tot 25-2-2026 Dhollandia ondervouw klep 7807*2433*2598 Doorloper FrigoBlock op de ahw is van 1996 |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 09-03-2017 |
| Chassisnummer | XLRAEM4100G146126 |
| APK | 21-01-2026 |
| Motorvermogen | 320 kW / 436 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Wielbasis (mm) | 610 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 11,690 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 20,500 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 8,810 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Zuid-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2025 |