| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13400 |
| Breedte | 2447 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2579 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 1e en 3e as hef, maar buiten werking gesteld! Laadklep werkt niet meer! Carrier Vector 1850 MT Dubbele verdamper en verplaatsbaar schot Exclusief lading stangen |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 19-10-2010 |
| Chassisnummer | WSMO0000005072077 |
| APK | 26-03-2026 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 890 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 9,150 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 42,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 32,850 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2025 |