| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | ADR TREKKER HANDGESCHAKELD exclusief breedte borden Nieuwe Smart tacho 2 |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 19-02-2014 |
| Chassisnummer | XLRTGH4300G019441 |
| APK | 29-08-2025 |
| Motorvermogen | 340 kW / 463 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | 16 bak hand |
| Wielbasis (mm) | 395 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,866 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 27,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | super space |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2025 |