| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 7535 |
| Breedte | 2430 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2405 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 3 hoogtes bindrail ZEER NETTE BAKWAGEN |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 06-01-2023 |
| Chassisnummer | VF640J867PB018227 |
| APK | 06-01-2026 |
| Motorvermogen | 188 kW / 256 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 530 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 7,276 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 11,990 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 4,714 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Utrecht |
| Leverdatum | Wk 21 2025 |