| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 5139 |
| Breedte | 2232 |
| Hoogte | 2193 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | OS-82-BY BE-Combi met V6 Achterdeuren, zijdeur en laadklep. Dubbele verdampers Kussen tussenschot Carrier Pulsor 600 MT met nachtsroom Vriezen |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 28-10-2019 |
| Chassisnummer | WDB9071551NO60578 |
| APK | 02-07-2025 |
| Motorvermogen | 140 kW / 191 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 433 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,325 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 3,500 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 7,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 19 2025 |