| Carrosseriebouwer | Jos Mulder |
| Laadbaklengte | 7200 |
| Breedte | 2500 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2270 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | 2000 |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Gietvloer met 2 x cargorail 1 hoogte bindrail Ledverlichting Dwarsliggers op korte afstand ivm vloerbelasting |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 26-11-2019 |
| Chassisnummer | YV2X9JOC7LB921828 |
| APK | 26-11-2024 |
| Motorvermogen | 251 kW / 342 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | Ishif |
| Wielbasis (mm) | 617 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 11,190 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 28,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 16,810 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | 6x2 gestuurd |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 35 2024 |