| Carrosseriebouwer | Den Hartog |
| Laadbaklengte | 7280 |
| Breedte | 2480 |
| Hoogte | 2500 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 04-10-2012 |
| Chassisnummer | |
| APK | 04-10-2024 |
| Motorvermogen | 163 kW / 222 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Wielbasis (mm) | 540 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,670 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 18,800 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 10,130 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Vering | Blad/Luchtvering |
| Cabinevariant | Enkel |
| Locatie | Gelderland |
| Leverdatum | Wk 11 2024 |