| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13451 |
| Breedte | 2586 |
| Hoogte | 3121 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | diepbed 9624 lang Hoogte boven nek 2585 |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 24-02-1997 |
| Chassisnummer | 006085 |
| APK | 20-05-2025 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 951 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 9,180 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 45,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 35,820 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |