| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | HMF1643 Z2 van 2007 (filmpje) Inclusief rotator, knijper en container Din plaat Naafreductie April nog behoorlijk wat kosten aangemaakt voor nieuwe apk 30 tons haakarm |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 30-05-2007 |
| Chassisnummer | YV2JSGOG17A637428 |
| APK | 24-04-2027 |
| Motorvermogen | 294 kW / 400 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | ishift |
| Wielbasis (mm) | 720 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 17,970 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 47,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 29,030 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | 10x4 |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |