| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 2658 |
| Breedte | 2131 |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Open laadbakje. Is wel gebruikt in t verleden voor zoutstrooien en vandaar eat roestig. Auto rijdt prima |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 25-08-1999 |
| Chassisnummer | WOO423P948750 |
| APK | 07-09-2026 |
| Motorvermogen | 90 kW / 123 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 2 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | 5 hand |
| Wielbasis (mm) | 402 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 2,600 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 3,500 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 900 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |