| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 13314 |
| Breedte | 2509 |
| Hoogte | 2648 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | aluminium vloer dubbele verdamper verplaatsbaar tussenschot 3e as hef en 1e maar buiten werking gesteld NIEUWE APK Carrier Vector 1850MT dag en nachtstroom |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 19-10-2010 |
| Chassisnummer | 1629 |
| APK | 05-04-2027 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 890 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 8,870 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 42,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 33,130 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |