| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | MMBS TREKKER !! 45 km/h elektronisch begrenst. Op transport |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 29-09-2015 |
| Chassisnummer | : XLRTEM4100G078787 |
| APK | 03-02-2023 |
| Motorvermogen | 291 kW / 396 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 380 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 6,800 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 19,500 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 0 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Brabant |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |