| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 10672 |
| Breedte | 2540 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2598 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | 2000 kg AMA |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | 1e as hef 2e as kabelgestuurd Laadklep heeft reparatie nodig |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 17-06-2009 |
| Chassisnummer | TO18SX * 8A 006 051 * |
| APK | 20-07-2026 |
| Motorvermogen | 1 kW / 1 PK |
| Brandstof | N.v.t. |
| Euro norm | N.v.t. |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | |
| Wielbasis (mm) | 703 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 7,180 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 30,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 22,820 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Brabant |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |