| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 5808 |
| Breedte | 2497 |
| Hoogte | 891 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | 2025-09-09 00:00:00.000 |
| Constructie beschrijving | Gekeurd op september 2025 Kennis 16Rkraan van 2009 Buitenloper 3x hydraulisch uitschuifbaar JKB PH25S palletvork Levering vanaf 11 juni |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 24-02-2009 |
| Chassisnummer | XLEP8X20005222633 |
| APK | 23-12-2026 |
| Motorvermogen | 206 kW / 281 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat 3 ped |
| Wielbasis (mm) | 626 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 15,640 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 37,000 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 21,360 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 50,000 kg |
| Asconfiguratie | 8x2 |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 24 2026 |