| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 7700 |
| Breedte | 2540 |
| Hoogte | 2650 |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Hardhouten vloer Schuifzeil Vast dak Geschopeerde laadbak Let op: EXCLUSIEF MEENEEMHEFTRUCK. DEZE STAAT APART IN DE VEILING Exclusief lading uiteraard! Levering van 11 juni |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 25-02-2020 |
| Chassisnummer | W1T96404510429617 |
| APK | 25-02-2027 |
| Motorvermogen | 290 kW / 395 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 650 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 12,150 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 37,000 kg |
| Vooras (kg) | 0 kg |
| Laadvermogen (kg) | 24,850 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 23 2026 |