| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | 5524 |
| Breedte | 2499 |
| Hoogte | |
| Doorgang | 2136 |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | Dhollandia |
| Hefvermogen | 2000 kg |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Laadbak voorzien van zijdeur en stalen vloer. Laadbak is reeds GOED gereinigd!! |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 23-05-2019 |
| Chassisnummer | YV2V0Y1A2KZ125422 |
| APK | 19-06-2026 |
| Motorvermogen | 210 kW / 286 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 6 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | automaat |
| Wielbasis (mm) | 450 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 9,315 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 19,500 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 10,185 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 42,000 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Flevoland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |