| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 31-01-2017 |
| Chassisnummer | WFOZXXTTGZGG38101 |
| APK | 31-01-2027 |
| Motorvermogen | 74 kW / 101 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | |
| Versnellingsbak | 6 hand |
| Wielbasis (mm) | 330 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 1,939 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 2,900 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 961 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 4,400 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |