| Carrosseriebouwer | |
| Laadbaklengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Doorgang | |
| Vloerhoogte |
| Capaciteit | |
| Laadklep | |
| Hefvermogen | |
| Keuringsdatum opbouw | |
| Constructie beschrijving | Geessink GPM3 24H25 GCB belading Welvaarts weegsysteem |
|
|
|
| Niet-gekentekend/import | |
| Bouwjaar | 10-05-2011 |
| Chassisnummer | : XLRAS75PCOE902869 |
| APK | 25-05-2026 |
| Motorvermogen | 188 kW / 256 PK |
| Brandstof | Diesel |
| Euro norm | Euro 5 |
| Tachograaf | Digitaal |
| Versnellingsbak | allison automaat |
| Wielbasis (mm) | 585 mm |
| Eigen gewicht (kg) | 15,340 kg |
| Totaal gewicht (kg) | 26,100 kg |
| Vooras (kg) | - kg |
| Laadvermogen (kg) | 10,760 kg |
| Trekhaak | Nee |
| Max massa AHW/GCW (kg) | 0 kg |
| Asconfiguratie | |
| Cabinevariant | |
| Locatie | Noord-Holland |
| Leverdatum | Wk 21 2026 |