Constructie beschrijving |
Deze bedrijfswagen heeft een camperinrichting, maar is nog gewoon grijskenteken. Als bedrijf dus ideaal omdat hij onder grijskenteken valt.
Hij is ingericht met: draaistoelen voor (originele bestuurdersstoel en bijrijdersbankje zijn er los bij), keukenblok met koelkast, 2-pits gasstel, spoelbak en lades. Toiletruimte met portapotti. Lengte bed met afm: 200 bij 160 cm met aan weerszijden nog ruimte. Kastruimte voor kleding enz. Electrisch: walstroomaansluiting met Victron voeding accu. Omvormer voor 220 volt aansluitingen in de camper. Zware huishoudaccu voor de omvormer en de 12 volt installatie (USB-aansluitingen, led-verlichting). Verder voorzien van boiler en kleine oven beide 220 volt.
Verder is de bus voorzien van 2 dakluiken, 2 zonnepanelen met Victron regelaar (2025), luifel (2025), eigenbouw elektrisch trapje.
Televisie (Wifi).
Kluisje.
Schoon- en vuilwatertank.
Diesel standkachel.
Exclusief alle spullen zoals campingstoelen, bestek etc etc |